ג 'פרי קמבל נעליים הם נעליים טובות יותר

רכשתי זוג ג 'פרי קמפבל שחור גרגרי עור Booties
 בקניית נעליים אחת. זוג נעליים זה משך את תשומת לבי כשראיתי אותן בעיניים הראשונות. אני יודע, אני לא יכול לפספס את ההזדמנות לקנות אותם. אני יודע, ג 'פרי קמפבל נעליים הם הנעליים טוב יותר הבחירה שלי לא יהיה בסדר.
ג 'פרי קמבל נעליים הם אוסף ראוותני של carbinets. מגפי חורף כי הם בטוח לגייס את תשומת הלב בכל מקום שנוסע שלך עלול לקחת אותך! שמציעות יחס מרכזי, משגשג צפוי וצלליות נועזות, כל זוג הוא מחווה הנעלה אדריכלות: הנעליים האלה נבנו, לא עשה. אוהבי הנעל האמיתיים ישתוקקו אחרי האוסף הסקסי הזה, כולל מגפיים נועזים, כפכפים מגניבים, פלחי צ'אנקי וסנדלי סטרפי, שיבטיחו את ההלבשה לכל תלבושת. ערעור על מגוון רחב של sensibilities, אין צורך לומר כי זה קו הנעליים הוא מקורית בתום לב. המגפיים האלה נועדו עבור חותלות, מגמה נוספת ביקיני כי יש בשנה שעברה גדול והוא מוגדר להתפוצץ בסתיו הזה. Leggings הם גם embellished עם פתילים, חתיכים, zipper ועוד פאנק מושפע חומרה. סתיו הוא על כל hemline; מגפיים קצרים ומרווחים ארוכים של צבע ועיטורים ברגל מאפשרים לך לחדד את מבטך אל עמדה נועזת יותר, רעננה ומהירה יותר מאשר עם OTKs.
אני זוכר, את אתר הקניות המקוון נעלי מעצבים של נשים מספק פרטים נוספים על נעלי ג 'פרי קמבל. אם יש לך עניין ללמוד את המידע עליהם, אתה יכול ללכת לאתר קניות מקוון זה כדי להעיף מבט. אני יכול לומר, נעלי ג 'פרי קמפבל חייב להיות נעליים טובות יותר אתה יכול לבחור.

מודעות פרסומת