תוכנית פאניק אווה: סיפור ההצלחה שלי /

שלום! שמי הוא אהרון ולפני שאני מתחיל לספר לך על תוכנית פאניקה אווה תן לי לספר לך קצת על עצמי קודם. סבלתי התקפות פאניקה וחרדה במשך 10 שנים. זה היה לפני 13 שנה בקולג 'כאשר היה לי התקף פאניקה הראשון שלי. אנשים רבים טועים את הסימפטומים של התקף חרדה להתקף לב. אבל ביליתי את הילדות שלי צופה במאבק של אמא שלי עם בעיות חרדה. למעשה, רוב הנשים במשפחה שלי סבלו מאיזה סוג של הפרעת חרדה. כך שכאשר היתה לי ההתקפה הראשונה שלי, אמא שלי היתה מסוגלת לזהות בבירור מה בדיוק קרה לי.
תמיד חשבתי שזו "הבעיה של אמא שלי". אז לא היה לי מושג שאני אי פעם יחוו את אותו הדבר. אבל אני עשיתי. לא יכולתי להאמין שמה שקרה לי זה דבר רציני, לדברי רוב האנשים. כפי שמישהו קורא יכול להעיד, התקף פאניקה הוא רציני. זה אולי לא נראה רציני לאנשים אחרים אלא "הסובל", התקף פאניקה הוא אינטנסיבי ומפחיד.
בניסיונות שלי "לרפא" את עצמי, ניסיתי תרגילי נשימה עמוקה וטכניקות הרפיה שהיו יעילות חלקית. בידיעה שאני זקוק לעזרה נוספת המשכתי לחפש באינטרנט ולבסוף נתקלתי בתוכנית פאניק אווה. תוכנית זו בטווח הארוך הוכיחה להיות חזק ויעיל.
עשיתי את שיעורי הבית שלי
לפני רכישת תוכנית פאניק רחוק, החלטתי לעשות את שיעורי הבית שלי. (בדיוק כמו שאתה עושה עכשיו). ציד מהיר באינטרנט עם מילות מפתח "פאניק משם ביקורת", "פאניקה מחוץ הונאה", נתן לי עשרות עמודים ופרסומות. סקירה הוגנת של המוצר המשיכה להתחמק ממני. אז החלטתי פשוט לרכוש אותו, מתכוונת ליפול בחזרה על 100% הכסף בחזרה להבטיח אם התוכנית היתה פחות מופת. התרשמתי מיד מהבית. זה היה מאוד אינפורמטיבי מבלי להגיע טכנית. זה מתחיל על ידי outlining תרחישים נפוצים לשאול, אילו נשמע קול? טיולים ל ER, סחרחורת, ואת הלחץ בחזה … מצאתי את עצמי מזהה שורה שלמה של הסימפטומים שהוזכרו. לאחר קריאת כמה עדויות לקחתי את הצעד וקניתי עותק.
שלי פאניקה רחוק ביקורת התוכנית
שם המחבר הוא בארי מקדונה. בארי הוא סתם בחור, כמוך וכמוני שסבלנו מידיה של חרדה מתישה לפני שהסתובבתי. עכשיו הוא מלמד אחרים איך לעשות את אותו הדבר. לאורך הספר, סגנון הכתיבה של בארי מעניק לך נינוחות. הוא לא נעשה טכני מדי והוא לא מטומטם, ושניהם היו מאבדים את תשומת לבי. באופן כללי, לתוכנית פאניק אווי יש שני שלבים. הראשונה היא להיפטר התקפי פאניקה שלך. השני הוא להפחית את רמת החרדה שלך. הדבר החשוב לציין הוא כי הספר הוא לא על התמודדות עם התקפי פאניקה. זה בערך לגמרי מפריע חרדה מתישה וזה הסיבה הבסיסית. אהבתי את זה. רציתי להרגיש שוב רגועה ובטוחה.
הספר מתחיל בבדיקה של מה התקף פאניקה ומה גורם לו. בלי לצלול לתוך טכנאי רפואי או פסיכולוגי טכנו, ההסבר הפיזיולוגי להתקף פאניקה ניתנת. הוא דיבר על איך מערכות בגוף להביא התקף פאניקה ומדוע. מפחיד ככל שיהיו, וככל שיובאו על ידי הלחצים והלחצים של החיים המודרניים, התקפות פאניקה הן תופעה טבעית. מצאתי את הפרטים האלה להיות מרגיע מאוד, אם כי חשבתי שאני כבר יודע על חרדה התקפות פאניקה. הבנתי שיש לי יותר ללמוד.
עכשיו, לאחר שהבנתי טוב יותר את האיפור הפיזי של התקף פאניקה, עזר לי הספר לראות אותם על מה שהם באמת. הם אינם אלא תגובה. תגובה המתרחשת בגוף כאשר יש יותר מדי חרדה.
הספר לוקח אותך ביד מעמוד 1 ומרגיע אותך. ביטויים כמו "אתה לא חולה", "אף אחד מעולם לא מת מהתקף פאניקה" מוזכר לאורך הספר. מצאתי את המשפטים האלה מרגיעים כשהמשכתי לקרוא.
יש כל כך הרבה יותר אני רוצה לשתף אתכם כמו:
האם טכניקה פשוטה?
מה היה החלק הכי טוב?
האם אני ממליץ על תוכנית זו?
למעלה 5 שאלות אנשים לשאול לפני שהם רכישה
אם ברצונך לקרוא את הסקירה המלאה ואת התשובות לשאלות החשובות הללו, לחץ על הקישור שבתחתית הדף.

מודעות פרסומת