מבוא לבולגרי

Sotirios Voulgaris התחיל בכפר ביוון כצורף. הסימן המסחרי של המותג הזה נכתב בדרך כלל כמו BVLGARI שבו האלפבית הלטיני הקלאסי אשר הוא U באנגלית נשמרת, להצדיע למייסד של המותג הזה. מאז 2011 הבעלות שינתה ידיים והלכה לחברה צרפתית LVMH אשר מוכרת כיום עבור מוצרי מותרות שלה. החברה כבר רכשה מוניטין יוצא דופן של חטיבת התכשיטים שלה, והיא הפכה למגוון שעונים, ניחוחות, אביזרים ומלונות. בולגרי פתח את המקומות הראשונים בעולם בניו יורק, פריז, ז'נבה ומונטה קרלו בשנות ה -70.

"B.Zero1" הוא אחד האוספים המרתקים והנועזים ביותר. האוספים כוללים זהב לבן, צהוב וורוד, משובצים ביהלומים, גולות וקרמיקה. חתיכות אלה הם חייבים להיות אם אתה רוצה להיות הבעלים של "Bvlgari". יש לו את הספירלה המרכזית, ושתי שפות לרוחב עם הלוגו הכפול החרוט שהוא כמעט כמו סגנון החתימה. הם אלגנטי עדיין מאוד רטרו במבט שלהם. מראה מזדמנים יש קסם מובהק, נושאת את הלוגו היוקרתי המותג בצורה פשוטה מה שהופך אותו הצהרה בסגנון קל לשאת.

"אוסף דיווה" הוא עוד פקק להראות אשר הושק לאחרונה במהלך השבוע הוט פריז הוט השנה. הוא חוגג את קיומו של דיוות דרך התפרעות של צבעים ושימוש באבני חן יקרות. שרשראות, צמידים, עגילים להפריש את כוחם של צבעים בסגנון המלכותי עם מגע של לסיים עכשווי מתאים לכל Divas של העולם. העיצובים הבוהקים והמוארים הפרידו אותה משאר הקהל.

בולגרי מסתמכת על רשת הפצה של כ -300 חנויות, הממוקמות באזורי הקניות היוקרתיים ביותר בעולם. חנות בולגארי הגדולה ביותר בעולם היא מגדל של 10 קומות בולגרי גינזה בטוקיו, 940 מטרים רבועים של שטח הרצפה הקמעונאי, כולל מסעדה ובר טרקלין.
אוסף האלגרה מושך גם את השכבות הצבעוניות המרובות לצד יהלומים. אוסף זה נוצר עבור חגיגות ואירועים מיוחדים כדי להגדיר את האושר פנימה והחוצה בטבע. Bvlgari שואפת לחזר את הנשים העכשוויות מסוגנן. הוא מתבטא בכך שהוא משחק עם מבחר של אבני חן צבעוניות ופנינים ויהלומים.

הקטגוריה 'בולגארי בולגארי' היא התגנבות חיננית של שם החברה שהפך לנצחית וקלאסית. אחד הבעלים הגאה יכול להציג בקלות, את הלוגו של הבלטות על הצמידים או חפתים ותליונים. משחק עם הפשטות של זהב לבן וצהוב, אם הפנינה ויהלומים זה עוזר ליצור מראה עכשווי ומסוגנן. בולגרי עיצוב תכשיטים הוא ייחודי לעתים קרובות לחקות מזויפים. בולגרי מפורסם גם באבנים צבעוניות, במיוחד ספיר מעורב בפורמטים ייחודיים. שעונים מקורי Bvlgari יש מספר סידורי ייחודי רשום בחברה.

היום הוא מותג מותרות מגוונת המייצרת ומשווקת מספר קווי מוצרים, כולל שעונים, ניחוחות, אביזרים ומלונות. המותג מערבב את אורח החיים העכשווי יפה עם מראה קלאסה ולכן היא העדיפה הרבה על ידי כוכבים וסלבריטאים. אם אתה טירון לעולם היפה הזה, היכרות והתאהבות … היום!

מודעות פרסומת