סקירה Androstenone Pheromones

סקירה: Androstenone הוא הורמון מיני כי הוא משווק עכשיו כדי לסייע לגברים למשוך את המין הוגן. פרסומות עבור שמן מבוסס קלן המדינה כי גברים לובשים Androstenone יוכלו למשוך יותר נשים מאשר אלה שלא. המוצר יכול להיות dabbed על ויש לו חיי מדף של לפחות 4 שעות אם כי כמה גברים לדווח על ריח שנמשך 8 שעות או יותר.

על: בגוף האדם, אנדרוסטנונה הוא סטרואיד חזק, כי באופן טבעי ניתן למצוא זיעה הוא האמין להיות פרומון מינית. פרומונים מיניים הם ריחות שיש להם את היכולת לעורר עניין ותשוקה במין השני ברמה תת הכרתי. Androstenone הוא Touted על ידי המוכרים שלה כמו pheromones חזק ויעיל ביותר בשוק. עם זאת, שבילים על ידי משתמשים גברים בפועל ונשים חשופים לריח נראה שיש דעה שונה.

יעילות: כדי לבדוק את המוצר, החלטנו לעשות את המחקר שלנו קטן 2 שבועות, באמצעות 10 מתנדבים גברים. גברים בגילאים נע בין תלמיד תיכון בן 18 לבחור בן 60. החבר'ה התבקשו לשים על הריח כל בוקר לפני שיצאו לבלות עם נקבות ואם הם יצאו שוב בלילה כדי לטבול קצת יותר של מי קולון. Androstenone היה שחוק לחנויות ספרים, ספריות, בתי קפה, מועדונים, בארים, משחקי ספורט, תיאטראות, קניונים ועוד! התגובה? מאוד מכריע, רוב החבר 'ה דיווחו על שום שינוי במשיכה בקרב נשים שהם נפגשו או התקרב. כמה נשים דיווחו על כיבוי ואמרו להן את הבושם שלהן.

קלות השימוש: Androstenone ארוז בבקבוק קטן המוצר הוא שמן מבוסס. זה עושה את זה קל dab קצת של המוצר על פרקי הידיים, הצוואר מאחורי האוזניים. עם זאת, ב Androstenone שמן יכול להיות שמנוני עושה את הבקבוק חלקלק. בגלל טבעו של שמן, משתמשים גם כל הזמן צריך לדאוג המוצר מכתים את הבגדים שלהם.

חיוביים:

  Androstenone הוא במחיר סביר, ניתן לשלוח ישירות לבית שלך תכונות מדיניות החזר 30 יום.

שליליים:

  המבנה המדויק של Androstenone משתנה בהתאם ליצרן; רבים של מוצרים אלה מכילים מרכיבים באיכות נמוכה הם בעיקר מורכב ניחוחות ותוספים אחרים.
  גברים ונשים רבים שנחשפו למוצר התלוננו על הריח. כאשר מעורבב עם זיעה או אם dabbing על הרבה מוצרים כבר מכריע ריח musky לוקח על ריח דומה שתן.
  Androstenone נמכר בצורה מרוכזת. למרות המוצר טוען שאתה יכול לערבב את זה עם הבושם האהוב עליך, את ריח לא נעים של Androstenone עושה את זה אופציה לא אטרקטיבי.
  המוצר לא יטפל בבעיות זיקפה או כל בעיה אחרת עם עוררות מינית או תשוקה מינית.

פסק דין סופי:

פרומון בפועל בגוף האדם אנדרוסטנון נראה מבטיח. עם זאת, יצרנים של אנדרוסטנון מבוסס pheromones שמן באמצעות חומרים סינתטיים זול כי הם מאכזבים פשוט לא עובד. בנוסף עדויות המשתמש והמחקר אינו מציין כי המוצר שווה להשקיע.

מודעות פרסומת