סוגי נעלי הליכה וטיולים הנעלה

ישנם סוגים רבים של נעלי הליכה ונעלי הליכה, והאפשרות יכולה להיות מביכה. אמנם יש כמה סוגים של נעלי הליכה כי לא יתאים בצורה מסודרת לתוך כל קטגוריה, אני אדבר על הנעלה טיולים כאשר מדובר ארבע קטגוריות, בקנה אחד עם סוג כללי של הליכה שעבורם הם מבצעים את הטוב ביותר.

כפי שאתה להתקדם בסולם של קטגוריות, בנוסף לך לעלות במחיר. זה אומר שאתה צריך לספק מחשבה רצינית יותר, כמו גם לעשות קניות זהיר יותר גבוה בסולם שאתה מסתכל. אבל לפני שתתחיל קניות רציני שלך, לקבל להתמודד עם אילו סוגים של נעלי הליכה זמינים אז אתה תהיה בטוח שאתה מחפש את הסוג הנכון.

נעלי הליכה יכול להיות נעליים רב תכליתי. אם אתה חדש לטייל, ותכנון רק טיולים קצר על שבילים מתוחזקים היטב, ייתכן שכבר יש נעליים מתאימות. מאמנים לחצות או כל נעלי ספורט סביר עשוי להיות אידיאלי עבור הליכה קלה.

הנעלה שתוכננה במפורש להליכה בריצה והליכה קלה בדרך כלל עולה מעט גבוה יותר מנעלי הספורט הקונבנציונליים, ולרוב יש להם "צווארון דק"ק" (צווארון של ריפוד סביב מפרק הקרסול כדי לשמור על חלוקי נחל). הם בדרך כלל לא עמיד במים, אם כי הם עשויים להיות "עמיד במים", וגם לדרוך הוא לא אגרסיבי מאוד.

נעלי הליכה מתאימות לטיולים קצרים על שבילים יבשים למדי, חלקה למדי, שבו אתה לא תהיה נושאת קילוגרמים רבים. אם תעברו את הערוצים, תטפסו על מדרונות תלולים, תלכו על שלג וקרח, או שתשארו יותר מעשרים קילוגרם של ציוד, כדאי שתסתכלו על מגפי הליכה או נעלי הליכה.

ברור, אתה לא מטייל בחורף בתוך סנדלים טיולים, כך לשמור על הרגליים נוח הוא פשוט לא שיקול כי סנדלים הליכה כתובת. סנדלים לשמור על כפות הרגליים מפני משטחים קשים וחפצים חדים כתער, אבל הם לא יכולים להגן על הצדדים של הרגליים מפני סלעים ומברשת. בנוסף הם מספקים המתיחה טובה.

יום טיול נעלי הם נועדו עבור טיול. אם אתם מתכננים לעשות כל הליכה מתונה, כגון טיולים לאורך כל היום או טיולים קצר על שבילים סלעי, תצטרך לתת קצת מחשבה חמור הנעליים שלך.

נעלי הליכה יומיומיות מתרוממות בדרך כלל מעל מפרק הקרסול, ותמיד יש להן את הצווארון. "בדרך כלל יש להן פיברגלס נוקשה למדי כדי לחזק את התמיכה הבלעדית והאמצעית, הלשון מחוברת חלקית, לפעמים מחוברת באופן מלא , כדי לספק איטום.

נעלי הליכה מיועדים ללבוש ארוך בתנאים קשים למדי. אם אתם מתכננים לעשות הרבה טיולים, במיוחד רב יום נסיעות תרמילאים או כל היום טיולים על שבילים מחוספס, תצטרך backpacking המגפיים. ואל תדחו את המחירים: זוג המגפיים בן מאה הדולר שנמשך חמש שנים הוא זול יותר מקניית ארבעים דולר בשנה. ועוד יותר נוח.

בדרך כלל הנעליים של תרמילאים מתרוממות יפה מעל הקרסול. המגפיים הגבוהים באמת, כמו "נעלי קרב" בסגנון צבאי, עשויים שלא להיות בעלי צווארון הצוואר המרופד, אבל המגפיים יהיו נמוכים יותר, ויש להם שנק איתן, שעשוי להיות פיברגלס או פלדה, כדי לספק נוקשות ואת הקשת סיוע.הלשון עשויה להיות מחובר חלקית על המגפיים לגובה, או מחוברת לחלוטין על המגפיים התחתונים.מגפיים תרמילאים תמיד יש עיצוב דריכה אגרסיבית מאוד.

המגפיים תרמילאים רבים בעלי eyelets עבור השרוכים לחלוטין. זה עושה זוג מגפיים קשה ללבוש ולהמריא. זה גם עוזר להפוך את השרוכים יותר קשה לווסת מאשר אם היו להם ווים, אבל את העפעפיים נוטים להיות נוטה פחות לתפוס על מברשת או קבלת כפוף סגור בכל פעם שאתה לשבור את הרגל שלך נגד סלע. D- טבעות, המשמש בחלקים העליונים של כמה נעלי הליכה, הם פשרה טובה. הם נוטים פחות נזק מאשר ווים, אבל יותר בקלות מתכווננת לעומת לולאות.

מודעות פרסומת