מוצא של מישל שעונים

למרות שעונים מישל ידועים רק בארצות הברית במשך כמה שנים, ההיסטוריה האמיתית מאחורי החברה חוזרת אל שנות ה -40. החברה החלה עם חשיבה נפלאה של שען מוריס Barouh בבלגיה. האמונה החזקה שלו באיכות ועידון להגדיר את החברה עד היכן היא היום.

מוריס היה מוקסם עם שעונים היה מסוקרן לבנות וליצור עיצובים מפתה. הוא ראה שעונים יותר מאשר רק דרך לזהות את הזמן. הם היו תחושה של סגנון. ואת העיצובים של שעונים הוא יצר ישירות משקף את האמונות שלו ב אומנות, סגנון ואיכות.

במשך הזמן, מוריס בסופו של דבר העביר את התשוקה שלו ואת הרצון ליצור שעונים נהדרים לבנו ג'ק Barouh. ג 'ק פעלו באזור אמריקה הלטינית ועד מהרה הפך ידוע. היה זה האינדיבידואליות שלו ומסירותו לכל פיסת שעון קטנה שתפסה את תשומת לבם של האנשים באזור. דומה היה כי יש לו עין חדה על כל פרט קטן, שהפריד בין השעונים שיצר מאחרים.

ג 'ק ואשתו ריטה היה הילד הראשון שלהם, והיסטוריה נעשתה. הם קראו לילד הראשון שלהם מישל, ומכאן שמה של החברה. בהתחלה הם יצרו שעונים לילדים, כך שלבת שלהם היתה דרך לספר את הזמן. שעונים אלה היו אנרגיה שופעת, בהירה ומלאה. למרבה ההפתעה של ג'ק וריטה, שעוני הילדים האלה היו להיט.

ההצלחה שקיבלו מקו הילדים תפסה את תשומת לבם. הם התחילו לחשוב על אם הם צריכים להתחיל לבנות מותג. זה היה במיאמי כי המשפחה החליטה להשיק את החברה ואת אוסף MW שלהם. בשנת 2000, דור שלישי של Barouh הצטרפו לחברה. בשנת 2002, מישל וג 'רמי Barouh בעקבות החברה הולך חזק.

באוסף הפתיחה הופיעו ה- CSX-Diamond Chronographs, אשר הוכיחו כי הוא מכה כמו כל דבר אחר שהם מפיקים. זה היה בסופו של דבר אוסף זה השיקה את החברה ודחף אותם תהילה בארה"ב. היו להם כמה פרסומות שונות, היו פרסומות רדיו, וכן הוצגו במספר מגזינים שונים. המגזין "אמריקן טיים" אפילו קרא מישל צופה "כוכב השעון בשוק".

ישנם מספר יצרני שעונים שונים שעונים לבחירה בשוק היום. אבל שעונים מישל ממשיכים להיות הצלחה גדולה בגלל מסירותם לכל פרט בשעונים, יצירת תחכום זוהר.

זכויות יוצרים (c) 2007 WatchesOnNet

מודעות פרסומת