מה הם סוגים שונים של בגדי התינוק Preemie?

תינוקות שזה עתה נולדו הם עדינים ושבירים; הם צריכים ללבוש את בגדי התינוק הנכונים שישארו אותם חמים וחמים. בגדים אלה התינוק חייב להיות קל ללבוש, כמו יילודים היה מוצא את זה מאוד לא נוח ללבוש בגדים מעל הראש שלהם. לפיכך, זה יהיה יותר טוב אם הבגדים יש פתחים הקדמי כגון Velcro או כפתורים.
פגים או פגים יש צרכים מיוחדים כשמדובר בגדי תינוקות. הבגדים שלהם חייבים להתאים צינורות IV וניטור מוביל. יתר על כן, לתינוקות אלה יש גופים קטנים יותר מאשר הילודים הרגילים. לכן, Preemies צריך סוג מיוחד של בגדים שיתאים להם בצורה מושלמת.
אם אתם מחפשים את הסוג הטוב ביותר של בגדי תינוקות עבור preemie שלך, אתה צריך לבדוק כמה חנויות ספציפיות לשרת את הצרכים של בגדים preemies. בין אם תחליט חנות מקוונת או בחנויות ליד האזור שלך, אתה צריך לחפש את הסוג הנכון של בגדים עבור התינוק שלך. הנה כמה פרטים על הטוב ביותר preemie התינוק בגדים לרכוש עבור אחד קטן.
חולצות ארוכות וחולצות קצרות
חשוב לשמור preemie שלך ​​חם וחם, כפי שהם רגישים מאוד לשינוי הטמפרטורה. לפיכך, אתה צריך לקנות כמה שרוולים ארוכים שרוולים קצר שרוולים בשבילו. בחר את אלה עשויים כותנה טהורה, כך שאתה יכול להיות בטוח כי החומר לא לגרות את העור של התינוק & rsquo; s. כותנה אורגנית הוא אפילו טוב יותר, שכן הוא אינו מכיל כימיקלים שיכולים להיות קשים עבור preemie שלך. עבור preemies, לרכוש חולצות כי יש לפתוח הקדמי כגון כפתורים, Velcro או מחרוזת כי אתה יכול לקשור בקלות. חולצות עם פתח הקדמי הם אידיאליים, כמו אלה קל ללבוש, במיוחד אם preemie שלך ​​יש צינורות IV מחובר אליו.
כפפות, מגפיים וכובעים
כובעים ו booties הם אידיאליים כדי לשמור על preemie חם, במיוחד על לילה קריר או יום. כאשר אתה מביא את התינוק שלך מהבית, ודא כי יש לו את הכובע ואת המגפיים על. הקטן שלך רגיש מאוד לטמפרטורה שסביבו; לכן, אתה חייב לשמור אותו חם וחם עם הבגדים הנכונים.
יתר על כן, כפפות שריטה חיוניים preemie שלך. תינוקות נוטים לגרד את פניהם; לכן, הם צריכים ללבוש כפפות כדי למנוע את עצמם לפגוע וגרד את הפנים העדינים שלהם. מלבד המטרה המגנה של כפפות שריטה, אלה גם להוסיף חמימות הידיים הקטנה שלך & rsquo; s.
מכנסיים ומכנסיים
זוג נחמד של מכנסי כותנה או מכנסיים רגליים עושה את הבגדים האידיאלי עבור preemie שלך. אם התינוק שלך הוא מחוץ לבית או רק בעריסה שלו, אתה צריך לשמור אותו חם עם זוג מכנסיים. שמור על הרגליים של התינוק & rsquo; s חם ולרכוש את המכנסיים הכי טוב בשבילו. מכנסיים רגליים הם גם נחמד, כמו אלה כבר לא דורשים את השלל עבור preemie שלך. מכנסיים צבעוניים לבנים ייראה נהדר עבור preemie שלך, כמו אלה לתת לו מבט מקסים באמת.
ודא שיש לך בגדים אלה preemie בארון של התינוק & rsquo; s. בדוק את המידע sizing של בגדים אלה, אם אתה מחליט לרכוש אותם באינטרנט או בחנות בגדי תינוקות ליד האזור שלך. יתר על כן, לבדוק את החומר המשמש בגדים; בדרך זו, אתה יכול להיות בטוח כי התינוק שלך ירגיש נוח ללבוש את זה.

מודעות פרסומת