פשוט אופנה עצות עבור האדם הממוצע

עבור ג 'ו הממוצע, הטופס לעתים קרובות אחרי הפונקציה כשמדובר אופנה. החבר 'ה נוטים ללבוש דברים אם זה נוח, אז אם זה גם נראה טוב, זה הדובדבן על העוגה. אבל בעוד הגישה "הכל הולך" אופנה היא בסדר אם אתה lounging סביב הבית, זה יכול להיות השפעה גדולה על החיים החברתיים שלך רומנטית כאשר אתה בחוץ. הנה כמה עצות אופנה מועיל כדי לעזור לשמור על המשטרה אופנה במפרץ:
1. בחר בגדים שנראים טוב לך
אמנם חשוב לבגדים להרגיש נכון, הם צריכים גם להסתכל בסדר. אז שקול גורמים כגון גודל, צבע, עיצוב, ואת מרקם של בגדים. משמעות הדבר היא כי ייתכן שיהיה עליך לצאת מאזור הנוחות שלך. שקול בעיות כגון גובה, לבנות, שיער, וכן הלאה בעת בחירת הבגדים שלך. גם אם אתה קונה ללבוש מזדמנים, יש לזכור כי אנשים אחרים סביר להניח לראות אותך לובש את זה. אז לבחור attire כי מדגיש את המבצרים ואת ממזער את הפגמים.
2. השתמש פסים ביעילות
בעוד סביר להניח שאתה רוצה להימנע קניית חליפות השמלה עם פסים אלכסוניים, יש לזכור את ההשפעה החזותית של לובש פסים אופקיים או אנכיים. פסים אופקיים יהפכו גברים רזים להיראות גבוה, בעוד פסים אנכיים יגרום גברים חסון להיראות דק. אז אם אתה צריך תיקון מהיר כדי לגרום לך להיראות דק או כבד, ולאחר מכן לבחור בגדים עם פסים.
3. בחר בקפידה צבעים
זה לא אומר כי בגדי גברים צריך להתאים באופן מושלם מבחינת צבעים שלהם. אבל זה מאוד מומלץ כי אתה להיות מודע לגבי הצבעים של הבגדים שלך. בצע סקירה על צבעים ראשוניים, משניים ומשלימים. בחר צבעים המשלימים את העין ואת צבע השיער, צבע העור, וכן הלאה. בעת בחירת הצבע של התלבושת היומית שלך, לשקול גורמים כגון העונה, מזג האוויר, אירוע, וכן הלאה. לדוגמה, ללבוש בגדים בהירים על ימים גשום או מעונן יכול לעזור לשפר את מצב הרוח של כל מי שרואה את זה.
4. חנות מסביב
זה יעזור לך למצוא את הבגדים הנכונים במחיר הנכון. לדוגמה, לעתים קרובות יש לנו את הרעיון כי אופנה מעצב צריך להיות תג מחיר בשמים. אבל למעשה, אתה יכול למצוא בגדים כאלה במחירים נמוכים יותר. חפשו מכירות, חנות במקומות כמו שקעים במפעל. אם אתה מוכן להשקיע קצת זמן ומאמץ אז אתה יכול למצוא בגדים high-end בסלע התחתון המחירים.
5. דע מה חם ומה לא
כן, כמה בגדים הוא נצחי. אתה לא בהכרח צריך לדעת את מגמות האופנה האחרונה מפריז או מילאנו. אבל אתה צריך לדעת מתי רזה או רחב עניבות הם אפנה, והאם את מקטורן מנוקד או מכנסיים תחתונים פעמון יגרום לך להיראות מגניב או מושג. אפשרות אחת היא לתלות על פריטי אופנה מסוימים ולראות אם הם בסופו של דבר להיות אופנתי שוב.
בעוד אופנה היא לא בראש סדר העדיפויות של גברים רבים, אלה עצות לעיל יכול לעזור לשפר את חוש אופנה. רק תזכור כאשר אתה קונה בגדים חדשים או לבחור אחד ליום הבגדים לא צריך רק להרגיש טוב, אבל גם נראה טוב.

מודעות פרסומת