המדריך המושלם על מה בגדים צבע התאמות עור עור הודי

גוון עור היא שיטה אחת של קביעת צבעי הבגדים האידיאלי שלך. גוון העור מתואר בצורה מדויקת ביותר הן של הצבע העליון שלו ואת החוזק שלה, אשר יכול להיות חם, מגניב או ניטרלי. בחירת צבע אידיאלי של בגדים כדי להתאים או להשלים את סוג העור שלך יכול להקל מאוד נראה מושך. הצבעים שאנחנו לובשים לשחק תפקיד מכריע אם אנחנו נראים בהירים, טריים או משעמם ושטף החוצה. כמה נקודות בסגנון רציני על ידי מתן צבעים מחוץ לאזור הנוחות שלנו ללכת, אבל מציאת גוונים שעובדים עם העור שלך הוא לעתים קרובות יותר קל לומר מאשר לעשות, עם ספקטרום קליידוסקופי כזה של גוונים על ההצעה, אין שום משמעות של מיון חיטה מן מוֹץ.
טון עור כהה
צבע העור שלך ממוקם באופן מושלם להתחתן היטב עם הרוב המכריע של הגוונים ואת גוונים, כפי שהוא אינו מסתכן להיות נשטף כמו גוונים עור חיוור יחסית. בעל רישיון ללבוש נועזים, צבעים בהירים כמו ירקן ירוק או כחול קובלט הוא נהדר אבל להיות זהיר של הוספת איזון התלבושת שלך עם צבע המכיל, אשר יחזיק את המראה ביחד.
קרם הוא אחד הצבעים, כי האם להבהיר עור בהיר אבל נראה מדהים על נשים אפורות. קרם הוא צבע בהיר ונראה נהדר על הרקע של העור כהה. בז 'הוא שוב צבע אנגלי בהיר מאוד. למרות שזה נראה בסדר על אנשים הוגנים, זה נראה טוב יותר באופן משמעותי על נשים אפורות. תמיד ללבוש בגדים מערביים בצבע בז '. שמרו את הצבעים בהירים עבור ההודי שלך תלבושות.
רבים מכם עשויים להתרחק כחול קובלט, אבל אתה תהיה מופתע לטובה לדעת שזה נראה נהדר על רוב גווני העור Dusky. זהב אפור, צהוב חרדל, ירוק אדמדם, מגנטה, חום, ירוק כהה – צבע נדיר מאוד בעצימות נמוכה של ירוק גם מתאים לך.
בראון הוא די הרבה לא ללכת. בדומה לגוונים של פסטל לשטוף גוון עור חיוור, חום ניצח & rsquo; t בניגוד ברור מספיק עם העור שלך, וכתוצאה מכך את המראה שלך & lsquo; דימום & rsquo; לתוך העור שלך.
טון עור עליז
רוב הצבעים יעבדו בסדר גמור עם גון עור בינוני, אתה יכול להבטיח לך להיראות הכי טוב שלך על ידי בחירה בגוונים כי הם גם קצת בהירים או כהים יותר מאשר באמצע הקרקע. עור זית נוטה שיזוף במקום טוסט בשמש, אז יש לך מה & rsquo; s הידוע בשם & lsquo; חם & rsquo; עור שמתאים לספקטרום רחב יותר של צבעים מאשר אלו עם עור בהיר או lsquo; מגניב & rsquo; עור.
צבעים בהירים מזוהמים – גווני פסטל כמו לבן, שמים כחולים ורודים ורודים מביאים את הטוב ביותר של הצהובים הצהובים שלך. צבעים כהים כמו פוקסיה, מנדרינה וקובלט הדגשת תכונות הפנים טוב יותר. זהו הצבעים העיקריים שעובדים עבור חום בינוני לעור חיטוי. בחרו בצבע בז 'בהיר במקום בחום חם אם אתם בוחרים מחדש נייטרלים קלים או נסו גוון סגול יותר (כמו מגנטה) ולא סגול. עם לבן להיות הבחירה הברורה, לנסות כמה רוטב טונאלי עדין עם חולצת פשתן לבן זוג אבן של סנטר, אשר להדגיש את צבע העור שלך.
גוונים שונים של ירוק, לבן, ורוד סגול צריך להתנסות עם עור כזה. המתאים ביותר יהיה חרדל וכחול טורקיז. נושא עשיר בצבע כתום עשיר בצבע אדום ייראה מושלם.
עדיף להימנע כחול בהיר וקשה, כסף קרח ורוד כהה מאז אלה גוונים יגרום לך להיראות כהה. הימנע ניאון. בחרו את הצבעים החמים, העשירים והמתובלים. איזון נכון של צבעים בהירים מושתק הוא חובה.
צליל עור כהה
נשים הוגנות בדרך כלל יש נימות ורוד אפרסק, אשר לפעמים להפוך את עורם נראה חיוור. שמור את המראה שלך קורן ורענן עם צבעים בהירים כמו ורוד, ירוק ואפרסק. אם אתה ¯ מחדש הוגן עור עם embones קריר, אתה נראה נהדר במשפחה ברי. תחשוב תות שדה או אדום עמוק, ורוד פטל, boysenberry וסגול עמוק. זה יוצר ניגוד נחמד עם העור שלך יכול להביא רמז של צבע בלחייך. גוונים תכשיט יכול גם להחמיא את העור שלך. אמרלד, טורקיז ו אחלמה כמו metallics להתרחק כסף מקל עם זהב. צבעים כהים יותר כמו אפור, חום, בורגונדי, ירוק בקבוק, כחול גוונים של כחול כחול יהיה כל עובד היטב כמו גוונים אלה בניגוד לטון העור שלך.
לכו על גווני זהב או נחושת תערובת של שניהם יכולים לעשות ניסים עליך. עור בהיר אז צבע אוהב אדום אמיתי, ורוד כהה, אקווה קרח וכסף מתאים לך את הטוב ביותר. צבעים כאלה ללא חדות יכול לגרום לך להיראות חיוור. אפילו צבעים עמוקים יותר כמו סגול, כחול וחום או שמלת חליפה עירום היה משלים את צבע העור שלך. גווני פסטל וגוונים רכים יותר כגון לילך וכחול תינוקות יעבדו ברוב המצבים.
צבעים להימנע – אתה רוצה למנוע שפע של גוונים רכים, פסטל או צבעים בהירים כפי שהם & ll רק לשטוף אותך. זה הולך גם עבור נייטרלים; במקום לבן, בהיר בז 'אבן, לבחור גוונים עשירים יותר כגון חול, גמל, חאקי אפור צפחה. אדום, אם כי לא מתאים במיוחד לאדם החיוור, הלחי ורדרד לחיים, יכול לעבוד עבור גוונים בהירים יותר של גוון בהט, כאשר בלויה בגוונים נועזים כמו ארגמן.
לדעת יותר על מה בגדים מתאים לך על ידי ביקור selekt.in

מודעות פרסומת