דיאודורנטים וסרטן השד

האמת, כתמיד, על משהו רציני ומאיים על החיים כמו סרטן השד שנגרם כתוצאה משימוש בדאודורנט מתמיד או כתוצאה מכך, נבלעת בערפילי המדע והפיננסים.

יש סיכוי טוב מאוד שהאמת תרים את הראש שלה מתישהו בעתיד, אבל עד אז יש רק ספקולציות. ספקולציות הוא בהחלט רחוב דו סטרי.

אם אתה לתוך תיאוריות קונספירציה, אז זה הופך להיות קל יותר להאמין כי יש באמת קשר בין סרטן השד לבין שימוש קבוע קבוע של דיאודורנטים, וכי יש כיסוי על זה מופעל על ידי כוחות להיות, מי זה J

בצד השני של הספקטרום, קיימת האמונה הרווחת שהמדע הוא בלתי אפשרי, ואם המדע עדיין לא מצא אותו, אז זה לא יכול להיות נכון. לכן, הולך לאורך שורות אלה, אין קשר משכנע ומוחשי בין סרטן השד לבין דיאודורנטים.

אני אישית מעדיף לשבת ולראות את ההתפתחויות להתפתח. ברור שמישהו צריך להיות צודק, או שני הצדדים צריכים להיות
נכון באופן חלקי. עד אשר כל תוצאה ניתן לאמת את האמת, אני מעדיף לטעות בצד של זהירות.

המדע יכול להיות צודק ולא יכול להיות שום קשר בין השניים, אבל אז שוב יכול להיות תיאורטיקנים קונספירציה להיות צודק, דיאודורנטים יכול להיות אחד הגורמים המובילים של סרטן השד ומחלות אחרות מדי.

ובמקרה כזה, אם הייתי מתעלמת במודע מהאזהרות שהיו נועצות בי את הפנים, לא ייתכן שאעכב באותה תקופה עם מי יודע איזה סוג של מחלה מסכנת חיים יכולתי לקבל?

הדבר הטוב ביותר לעשות במקרה זה הוא להיות מודעים לעובדות כפי שהם עומדים. קח כמה אמצעי זהירות רבים ככל שתוכל, אבל לחיות את החיים שלך גם כן. זה לא להשתמש הימנעות שלך דיאודורנטים ועוד דברים "רעים" כאלה רק כדי לחיות הקיום דמוי הנזיר.

אז מה עם סרטן השד דאודורנטים אז? ובכן, כפי שאמרתי קודם, חבר השופטים עדיין בחוץ על זה, אבל יש לנו כמה עובדות בהישג יד כדי לפצות את המוח שלנו, ואת ההחלטות שלנו.

אין קשר חד משמעי בין סרטן השד לבין דיאודורנטים. נערכו מחקרים למטרה זו. בשלב זה התוצאות תלויים מאוד על איך אתה רואה את כל המצב.

בדיקות שנערכו על גידולי סרטן השד הראו כי חומרים להימצא בדיאודורנטים, אשר אינם מופיעים באופן טבעי בגוף, נמצאים גם בגידולים, משאירים את השדה פתוח לרווחה.

יש גם את האמונה הרווחת כי על ידי גילוח בתי השחי שלך, אתה נותן את הכימיקלים של דיאודורנטים את היכולת יותר בחופשיות להיכנס למערכות שלנו.

מצד שני, נטען כי מערכת הלימפה תעצור כל סוג של חומר זר מלהיכנס לגופנו ולכן זה לא יהיה אפשרי עבור דיאודורנטים להוביל לסרטן השד או אכן, כל מחלה אחרת.

הוא אמר גם כי החומרים המשמשים דאודורנטים אינם נספגים בקלות לתוך העור ורק לפעול ברמה שטחית מאוד.

שני הצדדים הם מעשיים ושני הצדדים עושים מקרה טוב. הבעיה כאן טמונה לא במה שמציעה הראיות, אלא באיזו מידה אנחנו מוכנים ללכת עם הראיות.

לשם כך, חוויות החיים שלך, כמו גם מערכת האמונה שלנו היא דבר אחד אשר יהפוך את ההחלטה האולטימטיבית עבורנו. איך אני יכול להגיד את זה, נכון? אם משהו הוכח מעבר לכל צל של ספק להיות רע בשבילך, זה יכול לגרום נזק בלתי הפיך לך, למה אתה תמשיך על עצמי אותו הרס עצמי?

זה הוכח לגרום לסרטן הריאה, יש אזהרה על החלק הקדמי של כל חפיסת סיגריות, ובכל זאת יש עדיין מיליונים, אפילו מיליארדי אנשים בעולם כיום מעשנים לפחות אחת או שתי סיגריות ביום, אם לא חבילה.

אז כל העניין על קונקלוסיביות של הקשר בין סרטן שד דיאודורנטים הוא שנוי במחלוקת.

אתה באופן טבעי מספיק בבוא העת לפצות את המוח שלך, ולא בגלל שמישהו לוחץ עליך לעשות זאת, אלא בגלל שאתה מפרש את העובדות שאתה נתון בדרך מסוימת. זה טבעי, וזה הטבע האנושי.

מה שאתה צריך לעשות עכשיו, היא להחליט אם אתה רוצה להמשיך להשתמש באנטיפרספרנטים כימי מבוסס דיאודורנטים, או אם אתה רוצה לנסות דיאודורנטים טבעיים ושיטות למניעת או להתמודד עם זיעה.

אבל מאז שאתה קורא את הספר הזה הוא על כל דיאודורנטים טבעיים ושיטות אחרות להזיע טבעי ומניעת הריח, אפשר להניח בבטחה כי אתה בכיוון זה בכל מקרה.

מצדי, אני חייב לומר (ולמקרה שלא ניחשת כבר!), שאני מעדיף להשתמש בשיטות טבעיות יותר.

זה לא רק בגלל שהתחלתי לקבל תגובות שליליות על כל דיאודורנטים ו אנטיפרספרנטים שבו השתמשתי, אלא גם בגלל עם הגיל, אני הופך להיות יותר מפלה על מה אני שם על הגוף שלי.

מודעות פרסומת