האם החיים שלך כמו זוג נוח של נעליים?

מה הופך את החיים שלך לנכון כמו זוג נעליים בסדר?
מה עושה את זה נוח, מושך, זול, סקסי, ואולי אפילו מסנוור?
כאשר אתה קונה זוג נעליים אתה בדרך כלל לרכוש אלה מרגיש טוב, בכושר הנכון, לערער לך.
אתה יודע מה אתה לא אוהב או מה לא מרגיש נכון, ואתה יודע מה עושה.
החיים אינם שונים בהרבה. אתה מבין את הדברים שאתה נהנה דון & rsquo: לא נהנים על זה. זה החלק הקל של הקושי לעתים קרובות טמונה להפוך את החיים האישיים, המקצועיים והרוחניים שלך התאמה טובה בשבילך.
בדרך כלל רוב האנשים מסתפקים בכמה תחומים בחייהם, אבל אומללים, לחוצים או לא מרוצים מאחרים.
איזה תחומים אלה מרגיש כמו בכושר טוב, כאילו הם זוג נוח ביותר ומושך של נעליים שקנית אי פעם?
 כַּספִּי
 קריירה
 בריאות גופנית
 יחסים
 רווחה רגשית
 קשר רוחני
 זמן וצמיחה אישיים
נסו אנלוגיה זו על "גודל". ילדים גדלים כל הזמן וכפי שהם עושים, הנעליים שלהם פשוט לא מתאימות יותר, או שהם לובשים אותם במהירות, או שהם רוצים חדשים.
תחומי החיים שלנו אינם באמת שונים. מכיוון שאנחנו תמיד צומחים ומתרחבים, חלקים מהחיים שלנו נראים שאנחנו מתפתחים, מתבלים, או רוצים לנסות משהו חדש על גודל.
איך אתה עושה את החיים שלך בכושר טוב הכולל?
שלב ראשון: נסה את זה על גודל. באילו תחומים אין תחושה של התאמה טובה? מה קורה? זה שינה את הנוחות שלך? אולי אתה גדל, או מרגיש עייף, או שאתה מרגיש מחדש דחוס, או אין מקום לצמיחה או התרחבות.
                   תסתכל על כל אזור של החיים שלך ולהשוות אותו לגודל הנעל שלך. תן & rsquoo; s לומר שאתה בגודל 7 או גודל 10, למדוד כל אזור לנוחות בכושר טוב.
                   לדוגמה: אם אתה בגודל 7 ואתה מסתכל על הנוחות הפיננסית שלך, למד את שביעות הרצון שלך בסולם של 1 עד 7, שבעה להיות הכי נוח והכי מתאים לך, 1 להיות מאוד לא נוח, כואב, חשש, ספק וכו '
שלב שני: האפשרויות זמינות. זה הזמן עבור כמה אפשרויות חדשות. אולי זה השקפה חדשה, כיוון אחר, תוכנית אחרת, הסתגלות יחס, תובנה מבריקה, או כמה רעיונות מסנוורים ויצירתיים.
יש אלפי חנויות נעליים שונות ונעליים שם בחוץ, ואת החיים שלך יש היצע בלתי מוגבל של אפשרויות. אתה רק צריך להסתכל על האפשרויות שלך ואת הבחירות.
זכור שאתה מחובר למקור הגדול ביותר שהוא תמיד מציע לך מבחר שופע של מה מתאים ביותר ו מתוכנן לצמיחה שלך, נוחות, והרחבה.
שלב שלישי: משהו חדש. אנחנו יכולים להיות כל כך בנוח באזור של חיינו, כי אנחנו לוקחים את זה כמובן מאליו, או שאנחנו חושבים שזה תמיד יהיה דרך מסוימת, או שזה לעולם לא ישתנה. אנחנו שוכחים נעליים לנשוך, או הטעם שלנו לשנות, או שהם אינם נוח כמו שהם היו פעם.
האם זה אומר להשאיר את הנעליים מאחור? לפעמים זה יכול להיות הבחירה שאתה עושה, אבל לעתים קרובות זה על לנסות משהו חדש ולראות איך זה גדלים. זה לא הזמן החלטות מהירה פריחה אלא זמן לניסיון רעיונות שונים, עמדות ותובנות על גודל.
זוהי הזדמנות להסתכל במראה ולראות מה משתקף ולעשות כמה אפשרויות שונות אם אתה לא אוהב את מה שאתה רואה.
שלב רביעי: להיות אסיר תודה. אהה & hellip; זה הזמן להיות אסיר תודה על העובדה שיש לך הרגליים יכול לקנות נעליים. יש לך אפשרות ללבוש אותם או לא, לשמור אותם, לזרוק אותם, או לתת אותם משם.
זה הזמן להיות אסיר תודה שאתה חי, ממש כאן עכשיו, וכי אתה יכול לעשות בחירות כי הם בכושר טוב יותר ונוח יותר עבור החיים שלך, או את האפשרות של משהו חדש כל ביחד.
שלב חמישי: שתף את הנוחות שלך. אתה יודע כאשר אתה רוכש זוג נעליים והם & rsquo; מחדש נוח, נראה נהדר ולהרגיש טוב? נראה שאתה הולך כאילו אתה על ענן ושם יש נחמה ואולי אפילו ביטחון הצעד שלך.
שתף את ההנאות שלך, שפע, שמחה, הערכה, הכרת תודה, אהבה, נוחות ותובנות לעתים קרובות ככל האפשר ועם כמה אנשים שאתה יכול.
שלב שישי: חדר לצמיחה. זכור, אנחנו תמיד גדל ומתרחב. כל אזור בחיינו עלול להרגיש לא נוח, יותר מדי מתוח, חזק, מחניק, שלפוחי, מכאיב, או קהה אומר לנו את זה & הזמן של חיפוש בתוך כמה נעליים חדשות (רעיונות, תובנות).
                   דעו כי מה שנראה כמו פעמים לא נעימות הן לצמיחה שלך, התרחבות והתעוררות למשהו מסנוור ומבריק בתוכך והם רק מחכים להיחקר.
שלב שבע: היחיד (הנשמה). מה זה זוג נעליים בלי סולידי?
זהו צעד חשוב, כי בלי נשמה חיינו יכולים להרגיש ריקים וזה כמו שאנחנו מחפשים משהו או מישהו כדי להפוך את חיינו בכושר טוב.
זה חשוב כדי להפוך את הזמן רק להיות "להיות", כדי לעשות מדיטציה, לחדש את הרוחות שלנו, לקבל תובנות יקרות, לזכור את המטרה שלנו, לחזק את אמונתנו, ולהתחבר עם אלוהים (מה מילה מרגישה מתאים לך).
כדי לחלוק את הנעליים שלנו עם אחרים, אלה שיש להם ואת אלה כי דון & rsquo, לא, זה מתנה נפלאה.
זכור, החיים הם כמו זוג נעליים נוח יש לך את הבחירה של מה שהופך אותו בכושר טוב.
כאשר אתה זוהר, העולם זורח בהירים בגללך!

מודעות פרסומת