הגזרה הנמוכה עושה את ה לא יאמן וחוזרת בענק

לא יאמן כי יסופר, רבותיי ההיסטוריה חוזרת, יש לי לפעמים הרגשה של דה ז'ה וו, כמה נמוך אפשר לרדת, הלצה כלשהי עם חריץ של אינסטלטור; לא פשוט לבחור את הקלישאה המתאימה לפתוח עימה את הכתבה הזאת הנושאת עימה בשורה לא פשוטה: הגזרה הנמוכה חוזרת.
אז בסדר, בבלוגים הבסיסיים שאתן עוקבות אחריהם באינסטוש כולם עדיין חזק בגזרה הגבוהה כי אחרי הכל – טוסיק באמת נראה מעולה בגזרה גבוהה. אבל הרחוב, או ליתר דיוק אופנת הרחוב של ידועניות למיניהן, מראה לנו אחרת. מה גם שזה היה די צפוי לאור הכניסה החזקה מאוד של הניינטיז למסלולים כמו גם לאינסטוש/בלוגים, והאמת שמאוד הופתענו שהג'ל נצנצים לא השפריץ נוכחות אם כי ראינו עדויות לפשעים שלו פה ושם.
כך או כך, בדיוק בשלב בו אופנת שנות התשעים – צ'וקר, צבעי ניאון, פילה וכו' -עוזבת אותנו, הטרנדים של שנות האלפיים לא מתכוונים לפסוח על כל הכיף הזה ואם יש סממן אחד מובהק לאופנה של שנות תחילת המילניום, הרי שהוא הגזרה הנמוכה.
זוכרות את תחילת המילניום? השנים הקסומות בהן ג'ניפר לופז בשמלה ירוקה וחושפנית של וורסצ'ה שומטת לסתות ברחבי עולם (כמה מתוק זה נראה היום), במקביל לטרנד הבטן התחתונה שגם בו לופז הצטיינה (הוכחות בהמשך הכתבה).
בתחילת שנות האלפיים, בין אם היה מדובר בחצאיות ארוכות או קצרות, מכנסי ג'ינס או מכנסיים מחויטים – הכל היה נמוך, ומיטיבות הלכת בטח גם זוכרות שאורך חולצות הטי הפשוטות (עם מחשוף וי כמובן) היה ארוך יותר כדי לגשר על הפער המוזר שבין הפופיק למפשעה התחתונה שלך. מי שהיתה אז בצה"ל בטח גם זוכרת את הבהלה לתופרת להנמכת גזרה בשבת הראשונה שאת יוצאת בה הביתה.
בכל מקרה, אחרי טיפטופים בשנה שעברה (כמו הקולקציה הראשונה של ג'יג'י חדיד לטומי הילפיגר שכללה מספר דגמים של מכנסיים בגזרה נמוכה), בחודשים האחרונים מאוד קשה להתעלם מן הטרנד הזה ואפילו פאשניסטות עם קבלות כאלכסה צ'אנג ולאנדרה מדין (בעלת הבלוג The Man Repeller) הביעו תמיהה בקול רם ותהו האם ייתכן שהעולם חזר לאהוב את מפלס הבטן התחתונה מדרום לפופיק של מיטב הנשים.

מודעות פרסומת